gotowanie

Warsztaty dla beneficjentów programu POPŻ

Zapraszamy na kolejne warsztaty dla beneficjentów programu POPŻ, które odbędą się w formie zdalnej na platformie Google Meets. Tym razem będą to warsztaty kulinarne z dyplomowaną kucharką. Będzie też czas na zadawanie pytań naszej prelegentce.

Każda osoba, która chciałaby wziąć udział w warsztatach, powinna wcześniej zgłosić swoją chęć poprzez wysłanie SMS-a z imieniem i nazwiskiem oraz podaniem, z którego OPS jest, na nr 500-675-702. Po zgłoszeniu osoba zainteresowana dostanie na SMS-em link do spotkania. Wszyscy, którzy się zgłoszą, przy następnej wydawce dostaną drobny upominek. Ponadto z grona wszystkich osób, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w warsztatach, zostaną wylosowane dwie, które otrzymają kartę upominkową do Rossmanna na kwotę 50 zł.

Wysłanie SMS-a informującego o chęci wzięcia udziału w warsztatach nie nakazuje bezwzględnego w nich udziału. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do 22 lipca do godziny 15.00. W razie pytań należy pisać lub dzwonić na podany wyżej numer telefonu. Warsztaty odbędą się 24 lipca w godzinach od 9.00 do 10.00.